-11%
danalock1
danalock2
danalock3
danalock4

Danalock V3 juhtmevaba nutikas lukk (Bluetooth + Zigbee)

Original price was: 279,00 €.Current price is: 249,00 €.

Saadavus: 1 laos SKU: danalock-v3-zigbee Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tänu Danalock V3 juhtmevabale nutikale lukule ei pea te enam kulutama aega võtmete otsimisele ega muretsema nende kaotamise pärast. Saate seadistada luku avanema, kui uksele lähenete, ja automaatselt lukustuma, kui uks teie järel sulgub. Danabridge’i nutitelefonirakendusega saate luua digitaalseid juurdepääsukoode pereliikmetele, külalistele või isegi majapidamisabile.

Stiilne disain
Taanis disainitud lukul on anodeeritud pinnaga alumiiniumkorpus. Stiilne ja kriimustuskindel lukk sobib kõikidesse kaasaegsetesse kodudesse.

Digitaalsed juurdepääsukoodid
Luku omanik saab luua suvalise arvu püsivaid ja ajutisi digitaalseid juurdepääsukoode. Näiteks saate luua oma püsivad koodid pereliikmetele ja koodid puhastusteenustele, millega juurdepääs on piiratud teatud aja jooksul. Rakendus hoiatab teid, kui lukku kasutatakse, nii et olete kursis sellega, kes ja millal teie kodu külastab. Vajadusel saate endiselt kasutada ka traditsioonilist füüsilist võtit.

Ohutus
Luukko kasutab nutitelefoniga suhtlemisel täiustatud 256-bitist AES-krüptimist ja TLS 1.2 turvaprotokolli. Digitaalsed juurdepääsukoodid on salvestatud oma kiibile, mis hoiab neid kõrvaliste eest kaitstuna.

Automaatne lukustus
Lukk tuvastab automaatselt uksele lähenemise ja avab selle automaatselt. Turvalisuse suurendamiseks lukustub uks automaatselt, kui sulgete selle enda järel.

Lihtne paigaldada
Lukk ühildub kõigi Euroopa ja Põhjamaade standardlukkudega. Lukk on kinnitatud välisukse siseküljele ja selle saab tavaliste majapidamistööriistade abil ise paigaldada vaid 5-10 minutiga.

Targa kodu integreerimine
Danalock V3 lukud kasutavad juhtmevaba Bluetooth 4.2 ühendust. See mudel toetab ka Zigbee targa kodu süsteemi. Luku saad ühendada ka oma targa kodu süsteemiga läbi WiFi, kasutades Danabirdge’i silda (saadaval eraldi).

Twist Assist
Tänu mootoriga lukustusabile tuleb kruvikeerajat vaid veidi soovitud suunas keerata ning sisemine mootor hoolitseb töö eest, lukustades või avades ukse.

Aku kestvus
Luku 4 CR123A patareid tagavad kuni 18 kuud aku kasutusaega.

Müügipakend sisaldab
– Pöördnupu hoidja
– Keerake nupu kate
– 2 eraldatavat kruvi
– 2 väikest kruvi
– Kinnitusplaat
– Adapter
– Kasutusjuhend ja kiirjuhend